2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Białystok
  6. Prace magazynowe - Antoniuk
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik Magazynowy

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Cargill oferuje klientom na całym świecie usługi i produkty spożywcze, rolne, finansowe i przemysłowe. Bazując na naszej wiedzy oraz 150-letnim doświadczeniu, wspólnie z rolnikami, klientami, przedstawicielami władz i społeczności lokalnych pomagamy ludziom żyć lepiej. 149 tys. naszych pracowników w 70 krajach z pasją, zaangażowaniem oraz poczuciem odpowiedzialności dba o zaopatrzenie w żywność mieszkańców naszej planety, zmniejszając jednocześnie negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz dbając o rozwój społeczności, w których żyjemy i pracujemy.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe oraz umiejętność szybkiego uczenia się

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Uczciwość i sumienność oraz zaangażowanie w wykonywana pracę

  • Chęć pracy w systemie trzyzmianowym

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OBOWIĄZKI:

  • Realizacja procesów magazynowych - kompletacja, rozładunek, załadunek, czynności operacyjne, realizacja zadań kontrolera jakości,

  • Realizacja powierzonych zadań zgodnie z wymogami jakościowymi oraz wewnętrznych przepisów bezpieczeństwa, BHP i PPOŻ,

  • Dbanie o dobry stan techniczny sprzętu magazynowego oraz utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bogaty pakiet benefitów (karta żywieniowa, ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodzin, program emerytalny)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w profesjonalnym zespole w przyjaznej atmosferze

                                          Oferty prosimy przesyłać na adres email:

                                                  Ewa_SzpurkamałpaCargill.com

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 910742516