2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Policzna
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Policzna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca na stanowisku: Pracownik Magazynowy

Anixol to dynamicznie rozwijająca się firma z branży sprzedaży detalicznej, specjalizująca się w sprzedaży różnorodnych produktów przez Internet. Poszukujemy pracownika magazynowego do obsługi naszego oddziału w okolicach miejscowości Ługi, Gmina Policzna. 10 minut od Zwolenia, 20-25 minut od Puław.

Opis Stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie paczek. Pracownik Magazynowy będzie także współpracować z zespołem w procesie przygotowywania zamówień.

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Gotowość do pracy fizycznej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

  • Możliwość podjęcia pracy zarówno na stałe, jak i sezonowo.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Szkolenia w zakresie obsługi prostych systemów oraz procesów firmowych.

Lokalizacja

Policzna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Policzna
ID: 902552982