2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Stawiguda
Eurofast Poland Sp. z o.o.
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Magazynowy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stawiguda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Eurofast Poland Sp. z o.o. w Stawigudzie poszukuje Pracowników magazynu.

Twój zakres obowiązków:

Kompletowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,

Przyjmowanie dostaw oraz wprowadzanie ich na stan magazynowy,

Sprawdzanie ilości i jakości przyjmowanych towarów,

Właściwe rozmieszczanie, przechowywanie oraz zabezpieczanie towarów w magazynie,

Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania:

Doświadczenie w pracach magazynowych,

Aktualne uprawnienia na wózek widłowy,

Obsługa komputera,

Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Dokładność oraz dobra organizacja pracy,

Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,

Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Pracę w prężnym i zgranym zespole,

Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

Pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku,

Wdrożenie do pracy,

Benefity (opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Stawiguda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Stawiguda
ID: 900819798