2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Świdnica
Dodane 23 maja 2024

Pracownik magazynowy

Wynagrodzenie

4 242 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Praca w firmie ALTRAD - Prymat Sp. z o.o. w Świdnicy, ul. Spacerowa 8

na stanowisku: pracownik magazynowy (magazynier - serwisant - konserwator)

w jednozmianowym systemie pracy: od 7.00 do 15.00, od poniedziałku do piątku. Oferujemy zatrudnienie na Umowę Zlecenie na okres 1 do 3 miesięcy ze stawką 28,00 zł/h brutto. Docelowo przy dalszym zainteresowaniu obu stron Umowa na czas nieokreślony. Szczegóły oferty dostępne na telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila.

Zakres obowiązków :

- przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu oraz sprzętu z wypożyczalni

- sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych

- naprawa i konserwacja oraz czyszczenie elementów z wypożyczani

- obsługa wózka widłowego

- utrzymywanie porządku w magazynie i na placu

- dokonywanie przeglądu sprzętu na bieżąco przy zwrotach od klientów

- dokonywanie okresowych przeglądów sprzętu przy inwentaryzacjach

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziane uprawnienia UDT na kierowcę wózka widłowego,

- dobre zdrowie i siła fizyczna

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 899372718