2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Komorniki
Dodane 23 maja 2024

Pracownik magazynowy

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Firma P.H.U. Nowak Sp. z o.o. lider na rynku drabin i rusztowań, poszukuje pracownika na stanowisko „Magazynier”

Opis stanowiska:

·      Przyjmowanie, rozładunek i załadunek towaru.

·      Kompletowanie towaru według zamówień.

·      Dbałość o należyte składowanie i przechowywanie towaru.

·      Dbanie o należyty wygląd i jakość sprzętu przeznaczonego na wynajem.

·      Prace gospodarcze.

Wymagania:

·      Brak przeciwskazań do pracy fizycznej.

·      Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

·      Motywacja do pracy.

·      Rzetelność, sumienność, zaangażowanie, uczciwość.

Oferujemy:

·      Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

·      Praca od poniedziałku do piątku 8 -16, oraz co druga sobota 9-13.

·      Motywujące wynagrodzenie.

·      Firma rodzinna z wieloletnim stażem na rynku pracy.

·      Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 764836620