2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Podolany
Mayekawa
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik magazynowo- serwisowy

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MAYEKAWA POLSKA Sp. z o. o., zajmująca się sprzedażą, serwisem oraz wsparciem technicznym sprężarek chłodniczych, tuneli zamrażalniczych oraz robotów do przemysłu mięsnego prowadzi rekrutację na stanowisko MECHANIK SERWISU

Twój zakres obowiązków

·         przeprowadzanie zaplanowanych serwisów robotów do przemysłu mięsnego

·         instalacje nowych urządzeń

·         naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Nasze wymagania

·         wykształcenie minimum średnie kierunkowe (elektryk, elektryk - automatyk, elektromechanik)

·         dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

·         prawo jazdy kat. B

Mile widziane

znajomość mechaniki, automatyki i elektroniki

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

stabilne zatrudnienie: umowa o pracę

atrakcyjne benefity: karta MultiSport

ubezpieczenie grupowe

pakiet medyczny

narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

dostęp do profesjonalnych szkoleń produktowych (krajowych i zagranicznych)

w początkowym okresie zatrudnienia pracę z doświadczonym pracownikiem serwisu

prace w dynamicznie rozwijającej się organizacji (wiodący producent urządzeń chłodniczych i przetwórstwa żywności o zasięgu ogólnoświatowym)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 909365883