2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Osowa
Dodane 13 maja 2024

Pracownik magazynier/kompletacja zamówień

Lokalizacja

Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy Pracownika do Kompletacji Zamówień w Sklepie Internetowym

Poszukujemy osoby dynamicznej i sumiennej, która dołączy do naszego zespołu jako Pracownik do Kompletacji Zamówień w naszym sklepie internetowym. Jeśli jesteś osobą dokładną, lubisz pracę zespołową i masz dobre umiejętności organizacyjne, ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Kompletacja zamówień zgodnie z procedurami firmy.

  • Pakowanie towarów z uwzględnieniem standardów jakościowych.

  • Przygotowywanie przesyłek do wysyłki.

  • Utrzymywanie porządku w magazynie.

  • Przyjmowanie, kontrola i składowanie dostaw towarów zgodnie z procedurami firmy.

    Wymagania:

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności.

  • Komunikatywność i gotowość do pracy na stanowisku fizycznym.

    Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV na adres email.

    Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijaj nasz sklep internetowy!

Lokalizacja

Osowa,

Lubelskie

Lubelskie, Osowa
ID: 918005869