2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Słoneczne
Dodane Dzisiaj o 11:48

Pracownik Magazynier

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Eegholm Polska Sp. z o.o. zajmująca się produkcją rozdzielni elektrycznych szuka osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Szczecin, os. Słoneczne

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie oraz kontrola dostaw towaru

- Kompletacja oraz wydawanie towaru na produkcję

- Kontrola stanów magazynowych

- Przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki

- Dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:

- Samodzielność oraz systematyczność w orgaznizowaniu swojego czasu pracy

- Podstawowa znajomośc języka angielskiego

- Obsługa komputera

- Dyspozycyjnośc i niezawodność

- Dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

- Pracę w systemie jednozmianowym, w razie potrzeby nadgodziny

- Dogodne warunki pracy

- Prywatna opieka medyczna – Medicover

- Karta sportowa Multisport

- Bony świąteczne

Prosimy również o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 670971214