2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Gniezno
Dodane 08 maja 2024

Pracownik linii pakowania słoi

Lokalizacja

Gniezno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, które jest wyróżniane wieloma nagrodami takimi jak Gazele Biznesu, Dobra Firma, czy Diamenty Forbesa. Współpracujemy od ponad 25 lat z największymi firmami w Polsce jako wysoko oceniany dostawca surowców chemicznych i opakowań szklanych. Jesteśmy obecni w przemyśle szklarskim, metalurgicznym, spożywczym i chemii gospodarczej.

Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół jako: Pracownik linii pakowania słoi . Jeśli szukasz dorywczej pracy, przeczytaj naszą ofertę:

Twój zakres obowiązków:

·         Pakowanie produktów- prace lekkie

·         Prace porządkowo-magazynowe

·         Organizacja stanowiska pracy

Wymagania:

·         Status studenta, osoby uczącej się

 ·        Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków

·         Zaangażowanie oraz sumienność

·         Dyspozycyjność

Doświadczenie nie jest wymagane.

To oferujemy:

·         Praca na umowę zlecenie w rodzinnej firmie o ponad 25-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku

·         Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Praca w systemie jednozmianowym

Jeśli zainteresowało Cię powyższe ogłoszenie, zachęcamy do przesłania swojego CV wraz z klauzulą RODO zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Teraz czas na Twój krok!

chemglas.pl

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 902866501