2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Rumia
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik konfekcji

Lokalizacja

Rumia

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem i doskonałymi perspektywami biznesowymi naszej firmy z branży Inteligentny Dom Firmy id3.pl poszukujemy nowego współpracownika  przygotowanie produktu do sprzedaży - konfekcja.

Obowiązki:

- Towary zwykle wymagają spakowania w odpowiednio dobrane pudełka produktowe, które między innymi zabezpieczą je na czas transportu

-  Etykietowanie. Na produkty naklejenie są różnego rodzaju etykiety informacyjne, promocyjne, reklamowe czy kody kreskowe. Mogą mieć one różny format i zawartość w zależności od tego, jaki to produkt.

- Umieszczanie w pudełkach z towarami instrukcji obsługi

  • Pomoc w pakowaniu paczek

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania

  • umiejętności wykonywania zadań pod presją czasu

  • dyspozycyjności, zaangażowania, samodzielności w działaniu

  • możesz być studentem zaocznym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe

  • pracę w bardzo dobrych warunkach

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • dostęp do nowoczesnych technologii

Informacje o firmie Jesteśmy jednym z największych polskich importerów wysokiej jakości urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, dedykowanych do aplikacji domowych i przemysłowych oraz nowoczesnego systemu inteligentnego sterowania budynkiem.

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 869308229