2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Całowanie
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Kompletacji Zamówień

Lokalizacja

Całowanie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy liderem rynku zdrowej żywności, producentem, który dynamicznie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Naszą misją jest propagowanie zdrowego żywienia.

W codziennej pracy kierujemy sięzasadami otwartości i współpracy. Satysfakcja klientów jest dla nas nadrzędnym celem, dlatego skupiamy się również na innowacjach, które wpłyną korzystnie na zdrowie i tryb życia naszych klientów.

Staramy się tworzyć dobrą atmosferę pracy opartą swobodnej komunikacji.

Do naszej siedziby w Całowaniu szukamy osób na stanowisko Pracownika Magazynu.

Obowiązki:

Kompletacja zamówień według listy pobrań

Kontrola ilościowa produktów

Przygotowanie paczek do wysyłki

Wymagania:

Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

Umowa o pracę na pełny etat

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Wszystkie weekendy wolne

Rabaty na produkty firmowe

Lokalizacja

Całowanie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Całowanie
ID: 860793464