2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Jaworzno
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik kadrowo-księgowy

Lokalizacja

Jaworzno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą produkującą odzież, która nieprzerwanie działa na rynku polskim od 1997 roku. Nasza działalność opiera się na handlu detalicznym oraz hurtowym. Ciągle się rozwijamy, dlatego do naszego zespołu poszukujemy księgowego/księgowej, który wesprze nas w codziennej jego działalności.

Zakres obowiązków:

·      Wprowadzanie (rozliczanie) wyciągów bankowych,

·      Weryfikacja dokumentów i dbanie o ich płynny przepływ dokumentów w siedzibie,

·      Przygotowywanie niezbędnych dokumentów dla współpracującego z nami biura rachunkowego,

·     Przygotowywanie przelewów bankowych, deklaracji podatkowych,

·     Prowadzenie akt osobowych,

·  Bieżąca obsługa spraw pracowniczych,

·  Sporządzanie zaświadczeń oraz innych dokumentów dotyczących zatrudniania i wynagrodzeń pracowników

 ·  Obsługa procesów związanych z zatrudnieniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy

Wymagania:

·      Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

·      Znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem ksiąg handlowych,

·   Znajomości prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych

·      Skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

·      Obsługa programów księgowych (Optima Comarch),

Oferujemy:

·      Umowa o pracę na pełen etat lub 1/2 etatu,

·      Praca w dogodnych godzinach,

·      Możliwość pracy od zaraz,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX lub drogą mailową. .

Przesyłając CV zgadzasz się na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia rekrutacji. Po rekrutacji Twoje dane zostaną usunięte.

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 915290700