2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Suchy Las
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca w weekendy

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o. ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

pracownik gospodarczy

lokalizacja: Suchy Las

Osoba ubiegająca się o stanowisko powinna spełnić następujące wymagania:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

Mile widziane:

·         prawo jazdy kat. B

·         uprawnienia na wózek jezdniowy podnośnikowy (zatwierdzony przez UDT)

Zakres obowiązków:

·         obsługa mieszkańców oraz potencjalnych kontrahentów w Punkcie demontażu odpadów wielkogabarytowych

·         selektywne przyjmowanie odpadów, weryfikacja odpadów dostarczonych do punktu demontażu odpadów wielkogabarytowych zgodnie z Regulaminem PSZOK oraz Regulaminem Odpadów wystawkowych

·         zamiatanie placu, utrzymanie porządków w obrębie kontenerów, pojemników z odpadami,

·         sprzątanie lekkich frakcji, np. (folii, papierów) na placu lub terenach zielonych należących do obiektu

·         wykonywanie prac konserwacyjnych

·         pomoc przy odbiorze odpadów z PSZOK

·         pielęgnacja zieleni (obsiewy, koszenie)

·         utrzymanie przejezdnych ciągów komunikacyjnych w okresie zimy (odśnieżanie)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • rozwój poprzez szkolenia,

  • rozbudowany pakiet socjalny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • opiekę medyczną w LuxMed, Multisport & MultiLife

  • parking

Ikonki:

  • szkolenia i kursy

  • Multisport-dofinansowanie do zajęć sportowych

  • LuxMed - prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do wypoczynku i wakacji dla dzieci

  • dofinansowanie do świąt

  • paczki świąteczne

  • parking

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2019 r. poz. 1781 ze zm.) oraz umieszczanie danych osobowych na stronie BIP” na adres:

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o.

61-814 Poznań, ul. Ratajczaka 19

Tel. 61 8530-813 (14), (15)

www.zzo.pl

1)      Administratorem danych osobowych jest Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ratajczaka 19, 61-814 Poznań.

2)      Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanej „RODO” oraz Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 roku - Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 ze zm.).

3)      Podstawą prawną przesyłania informacji drogą elektroniczną jest Ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2020 poz. 344 ze zm.).

4)      Przetwarzanie Państwa danych osobowych jest niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji.

5)      Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem do korespondencji: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ratajczaka 19, 61-814 Poznań

6)      Posiadają Państwo prawo do:

·         dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;

·         sprostowania swoich nieprawidłowych danych;

·         żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;

·         żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;

·         wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;

·         przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.

7)       Dane osobowe należące do Państwa nie podlegają profilowaniu.

8)       Podane dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny, wskazany w przepisach prawa.

9)       Jeżeli uważają Państwo, że podane dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, można wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa)

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 909194115