2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Oleśnica
  6. Pozostałe oferty pracy - Oleśnica
Dodane 16 kwietnia 2024

pracownik gospodarczy

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny „ATOL” to nowoczesne, wielofunkcyjne centrum rekreacyjno-sportowe,  spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Gospodarczy

Miejsce pracy: Oleśnica

Główne obowiązki:

·    wykonywanie prac gospodarczo-porządkowych w obiektach i na przyległych terenach zewnętrznych (koszenie, przycinanie, sprzątanie zwłaszcza maszynowe, odśnieżanie, itp.),

·         zapewnienie prawidłowego przygotowania obiektów do planowanych najmów,

·         obsługa urządzeń technicznych wraz z osprzętem służących do odpowiedniego utrzymania obsługiwanych obiektów,

·         utrzymywanie obsługiwanego sprzętu i urządzeń w pełnej sprawności technicznej,

·         usuwanie usterek powstałych w trakcie eksploatacji obiektów oraz wykonywanie drobnych prac remontowo-konserwacyjnych.

Wymagania:

·         dyspozycyjność (praca zmianowa),

·         skrupulatność i dokładność w działaniu,

·         komunikatywność, zaradność, samodzielność,

·         odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, a także umiejętność rozwiązywania problemów,

·         uczciwość.

Oferujemy:

·         możliwość zdobycia cennego doświadczenia z różnych obszarów w dużej, rozwijającej się organizacji w różnych obszarach jej działalności,

·         wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu odpowiedzialności,

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

·         możliwość korzystania z oferty rekreacyjno-sportowej Spółki,

·         ciekawą pracę w miłym i zaangażowanym zespole,

·         brak konieczności codziennego dojazdu do i z pracy we wrocławskich korkach.

Złóż swoje CV z wyraźnym zaznaczeniem stanowiska, na jakie aplikujesz na adres:

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 904353263