2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pawłówek
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Pawłówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wielkopolskie Zakłady Mięsne „AGRICO” Sp. z o.o., Zakład Pracy Chronionej, 62-800 Kalisz, Pawłówek 36 zatrudni osobę na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY

Podstawowe obowiązki:

- bieżące prace porządkowe na terenie zakładu,

- dbanie o tereny zielone,

- nadzór i obsługa przyzakładowej oczyszczalni.

Oferujemy:

- pracę na pełny etat w systemie jednozmianowym,

- umowę o pracę,

- wynagrodzenie zasadnicze+ premia.

Osobom z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI zapewniamy dodatkowo:

- warunki pracy dostosowane do indywidualnych wymogów,

- skrócony wymiar czasu pracy dla osób uprawnionych,

- refundację kosztów zakupu leków.

Lokalizacja

Pawłówek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pawłówek
ID: 897658620