2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Środa Wielkopolska
Dodane 26 kwietnia 2024

PRACOWNIK FIZYCZNY - sortowanie/naprawa palet (робітник)

Wynagrodzenie

4 242 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie i naprawa palet (PRACA FIZYCZNA DLA MĘŻCZYZN)

  • Obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami i standardami w zakładzie

  • Сортування та ремонт палет (ФІЗИЧНА РОБОТА ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ)

  • Експлуатація машин і апаратів на виробничій лінії відповідно до інструкцій і стандартів на заводі.

Wymagania:

  • Sumienność,

  • Uczciwość,

  • Chęci do pracy.

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • скрупульозність,

  • Чесність,

  • Бажання працювати.

  • Запрошуються люди з обмеженими можливостями

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą

  • Widełki finansowe 4242 – 8500 zł (brutto) do osiągnięcia w zależności od efektywności pracy.

  • Dodatek frekwencyjny

  • Odzież ochronną

  • Praca w miłej atmosferze.

  • Przyuczenie do wykonywania zawodu

  • Працевлаштування на підставі трудового договору, укладеного безпосередньо з роботодавцем

  • Фінансовий діапазон 4242 - 8500 злотих (брутто) залежно від ефективності роботи.

  • ДОПЛАТКА ЗА ЯВКУ

  • Захисний одяг

  • Працюйте в приємній атмосфері.

  • Професійна підготовка

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 820231152