2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Kijewo
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny - pracownik magazynowy

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Kijewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta,  poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Obowiązki:

  • praca przy segregacji i zagospodarowaniu odpadów

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • współpraca z innymi pracownikami

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 6-14 oraz 14-22

  • praca w miłym zespole

Wymagania:

  • chęci do pracy

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • sumienność i punktualność

  • chęć nauki nowych rzeczy

  • rzetelność spostrzegawczość

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji

W razie pytań zapraszam do kontaktu 531 641 084

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Kijewo
ID: 898858687