2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Leszno
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny, pomocnik operatora

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku dynamicznym rozwojem firma Findo Home Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Leszno

Zakres zadań:

  • wykonywanie drobnych prac remontowych i konserwatorskich,

  • wykonywanie drobnych prac budowlanych, montażowych, pomocniczych,

  • kierowanie pojazdami służbowymi na podstawie posiadanych uprawnień,

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania pospolitych problemów technicznych („złota rączka”),

  • samodzielność i zaangażowanie w pracę,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę,

  • praca 1 zmianowa w godz. 7-15,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z rezultatami pracy,

  • pracę w przyjemnej atmosferze,

  • szkolenia, kursy do obsługi sprzętu budowlanego, podnoszące kwalifikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule nazwę stanowiska.

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FINDO HOME Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych jest FINDO HOME Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Mierniczej 4. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a po jej zakończeniu są niezwłocznie usuwane. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie //www.findohome.pl/obowiazek-informacyjny/

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 902949789