2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Antonin
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny / opiekun zwierząt

Lokalizacja

Antonin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Uwielbiasz zwierzęta? Wiesz jak się nimi opiekować lub masz fachową wiedzę na ich temat? Ta praca jest dla Ciebie.

Miejsc wykonywania pracy: Rodzinny Park Przygód Górecznik w Antoninie

Opieka nad następującymi zwierzętami - mieszkańcami Parku:

  • Lemury

  • Lamy

  • Alpaki

  • Mary patagońskie

  • Koniki

  • Kuce

  • Kozy

  • Gęsi

  • Pawie

  • Kury

  • Indyki

  • Ptactwo (różne)

  • Kangury

  • Strusie

Zakres obowiązków/Zadania

  • praca fizyczna przy codziennym pielęgnowaniu i opiece zarówno zwierząt, jak i zagród ze zwierzętami: codzienny obchód zagród, karmienie, pojenie zwierząt, czyszczenie klatek, wolier oraz zagród, wizyty w lecznicy dla zwierząt, dbanie o zaopatrzenie, dźwiganie karmy, wywóz nieczystości z kojców, sprzątanie obejścia zwierząt,

  • współpraca z technikiem weterynarii z naszej firmy;

  • współpraca z lekarzem weterynarii oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (m.in. w kwestii prawidłowej dokumentacji zwierząt)

  • prace porządkowe;

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie związanym z opieką zwierząt;

  • empatia;

  • zamiłowanie do zwierząt;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • sumienność, rzetelność;

  • punktualność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dbanie o porządek;

  • dbanie o wizerunek marki;

  • zapał;

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w chowie zwierząt egzotycznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;

  • przyjemne warunki pracy;

  • pracę w ambitnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie;

  • pracę z pasjonatami;

Proces rekrutacji:

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Górecznik Taurus sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Podstawa prawna: art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR)"

Lokalizacja

Antonin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Antonin
ID: 682351870