2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Lubliniec
Dodane 16 maja 2024

Pracownik fizyczny do pakowania ekogroszku (obsługa workownicy)

Lokalizacja

Lubliniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy Pracownika Fizycznego do Pakowania Ekogroszku (obsługa workownicy)

Szukasz stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie?

Dołącz do naszego zespołu!

Stanowisko: Pracownik Fizyczny do Pakowania Ekogroszku

Miejsce pracy: Skład opału Just-Luk Łukasz Grabinski

Zakres obowiązków: Pakowanie węgla w worki 25kg za pomocą maszyny workującej, przygotowywanie towaru do wysyłki, dbanie o porządek na stanowisku pracy, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania: Dobra kondycja fizyczna, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i sumienność, gotowość do pracy w systemie zmianowym (początkowo jedna zmiana), mile widziane prawo jazdy kat.B oraz kat.C

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub dostarczenie do siedziby firmy: Lubliniec, ul. Klonowa 42a

Lokalizacja

Lubliniec,

Śląskie

Śląskie, Lubliniec
ID: 918505153