2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik działu sprzedaży i telefonicznej obsługi Klienta

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Pracownik działu sprzedaży i telefonicznej obsługi klienta

Zakres obowiązków:

- Aktywna, telefoniczna i mailowa sprzedaż,

- pozyskiwanie klientów biznesowych,

- badanie bieżących potrzeb klienta i przygotowywanie ofert handlowych,

- zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnie ze standardami,

- realizacja powierzonych planów,

- wsparcie w zadaniach działu sprzedaży

Nasze wymagania:

- doświadczenie w telefonicznej sprzedaży oraz obsłudze Klienta

- zaangażowanie i dążenie do realizacji wyznaczonych zadań,

- dobra organizacja pracy własnej,

- samodzielność w działaniu,

- wysoka kultura osobista,

- sprawne poruszanie się w Internecie i doskonała znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

- umowa o pracę,

- współpraca i wsparcie zespołu,

- przyjazna atmosfera,

- możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych,

- równoważny czas pracy,

- dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin

Benefity:

- dofinansowanie zajęć sportowych,

- prywatna opieka medyczna,

- parking dla pracowników,

- dofinansowanie wypoczynku.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. z siedzibą w: Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 849504094