2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Mazowieckie
  6. Media i PR - Warszawa
  7. Media i PR - Białołęka
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Działu Marketingu i Reklamy

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy do naszego Działu Marketingu i Reklamy osoby komunikatywnej, człowieka kreatywnego, który potrafi budować relacje biznesowe.

Zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu sloganów reklamowych, tekstów reklam, projektów graficznych itp.;

  • opracowywanie kompleksowych kampanii reklamowych produktów zlecanych przez klienta,

  • tworzenie bazy klientów,

  • przygotowywanie i wysyłanie ofert dla klientów,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • sprzedaż produktów medialnych: prasowych i internetowych

Czego oczekujemy?

·        doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

·        dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

·        inicjatywy oraz umiejętności szybkiego działania,

·        bardzo dobrej organizacji pracy,

·        doświadczenia w sprzedaży,

·        umiejętności prowadzenia negocjacji biznesowych,

·        dobrej znajomości pakietu Ms Office.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy

Zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać przez formularz OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 863476031