2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podkarpackie
  6. Marketing - Przemyśl
INGLOT
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik działu marketingu

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

INGLOT

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Współtworzenie i wdrażanie kompleksowej strategii w zakresie komunikacji i marketingu

- Planowanie i realizacja działań z zakresu marketingu B2B dla rynków zagranicznych

- Przygotowywanie i redagowanie treści marketingowych oraz promocyjnych

- Zarządzanie treścią na stronie korporacyjnej

- Prowadzenie kanałów social mediów Firmy (LinkedIn)

- Bieżąca analiza efektów kampanii i skuteczności działań promocyjnych

- Współpraca z partnerami zagranicznymi

Wymagania:

- Doświadczenie w działaniach marketingowych na rynkach zagranicznych

- Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych w języku polskim i angielskim

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Doświadczenie w działaniach marketingowych offline i online

- Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego

- Samodzielność i zaangażowanie

- Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy

- Umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpraca B2B

- Udział w ciekawych projektach o zasięgu międzynarodowym

- Pracę w ambitnym zespole specjalistów

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Niezbędne narzędzia pracy Benefity

- Dofinansowanie szkoleń i kursów

- Zniżka firmowa na kosmetyki i akcesoria

- Karta MultiSport oraz ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

- Dodatkowe świadczenia socjalne

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 910274462