2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Wędkowy
Agata Malinowska
Dodane 01 maja 2024

pracownik działu magazynu, zatrudnienie od maja

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wędkowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy i nie boisz się nowych wyzwań? Chcesz zdobyć doświadczenie na magazynie? A może posiadasz doświadczenie na produkcji? Świetnie się składa!

Obecnie dla naszego klienta producenta drzwi i okien drewnianych, poszukujemy pracowników magazynu.

Lokalizacja : Wędkowy

Zapewniamy darmowy transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Malborka, Skarszew, Skórcza i Czarnej Wody.

oferujemy

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem,
  • Wynagrodzenie na początek 4300 zł brutto + premie,
  • Darmowy transport,
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe podczas zatrudnienia na koszt pracodawcy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

zadania

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw pod względem jakościowym i ilościowym
  • Wydawanie dostaw na produkcję
  • Przygotowywanie wysyłek
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych

oczekujemy

  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Wykształcenia średniego
  • Uczciwości, systematyczności i umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Chęci i gotowości do wyrobienia uprawnień UDT na koszt pracodawcy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wędkowy,

Pomorskie

Pomorskie, Wędkowy
ID: 912463484