2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Prądnik Czerwony
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Działu Księgowości

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Handlowa z siedzibą w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko:  Pracownik Działu Księgowości

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

- status studenta,

- wykształcenie kierunkowe,

- znajomość obsługi programów komputerowych, aplikacji finansowo-księgowych (mile widziana znajomość programu AX/AXAPTA)

- umiejętność pracy w zespole,

- dokładność i skrupulatność,

- dobra znajomość MS Office (Excel, Word),

- gotowość do poszerzania wiedzy branżowej.

Obowiązki:

- analiza dokumentów księgowych pod kątem formalnym, rachunkowym oraz podatkowym,

- dekretacja i księgowanie dokumentów (koszty, środki trwałe),

- faktoring,

-sprawdzenie raportów kasowych.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

- możliwość zdobywania wiedzy branżowe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z następującą zgodą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko pracownika działu księgowości ogłoszonej dnia 12.04.2024 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 911213588