2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Rajgród
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik działu księgowości

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rajgród

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania:

  • Księgowanie faktur zakupu towarów i materiałów
  • Kontrola zgodności faktur z zapisami w systemie finansowo-księgowym
  • Wprowadzanie do systemu komputerowego danych klientów i ich

bieżąca aktualizacja

  • Kontrola i uzgodnienia rozrachunków
  • Przygotowywanie potwierdzeń sald

Pasujesz do zespołu, jeśli :

  • Cechuje Cię skrupulatność, rzetelność i kultura osobista
  • Lubisz i dobrze czujesz się w pracy z liczbami i dokumentami
  • Sprawnie poruszasz się w pracy z komputerem oraz z pakietem

Microsoft Office (Outlook, Excel)

  • Praca zespołowa oraz we współpracy z wieloma działami jest dla Ciebie

interesująca

  • Wykształcenie wyższe lub średnie o profilu ekonomicznym lub

księgowym będzie dodatkowym atutem

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a w zw. z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez P.P.H.U Jędruś Andrzej Mikulski, 19-206 Rajgród, ul. Warszawska 26/3 w związku z jego ogłoszeniem w serwisie internetowym indeed

Lokalizacja

Rajgród,

Podlaskie

Podlaskie, Rajgród
ID: 660135772