2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Radom
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik Działu Kadr i Płac

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Magia d'italia zatrudni osobę do pracy na stanowisku specjalista ds. kadrowo-płacowych. Jesteśmy rodzinną firmą i sprawdzonym producentem ciast i lodów z własnym zapleczem magazynowym i transportowym. Produkujemy tradycyjne lody, wykorzystując naturalne składniki. Od kilku lat prężnie rozwijamy naszą firmę i poszukujemy osób chętnych do współpracy z naszym zespołem.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji kadrowej dla pracowników - prowadzenie akt osobowych,

  • Przygotowanie umów o pracę i zleceń

  • Przygotowanie świadectw pracy,

  • Sporządzanie zaświadczeń dla zatrudnionych ,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • Prowadzenie kartotek wynagrodzeń, czasu pracy, urlopów itp

  • Przygotowanie i sporządzanie miesięcznych list płac i deklaracji podatkowych,

  • Rozliczenia z ZUS-em, sporządzanie deklaracji miesięcznych dla ZUS-u i pracowników,

  • Rejestrowanie i wyrejestrowanie pracowników,

  • Fakturowanie

  • Weryfikacja faktur sprzedaży

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Gratyfikant Nexo PRO lub Nexo

  • Biegła obsługa komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Skrupulatne i dokładne prowadzenie powierzonej dokumentacji;

To oferujemy

  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy,

  • Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole,

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze rozwijającej się firmie,

  • Biuro w doskonałej lokalizacji,

  • Miłą atmosferę pracy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 854734516