2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane 22 maja 2024

Pracownik działu kadr

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe w Bydgoszczy, świadczące usługi księgowe, kadrowo - płacowe poszukuje :

Pracownika działu kadr i płac na pół etatu z możliwością rozszerzenia do pełnego wymiaru czasu pracy.

Opis stanowiska:

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników

  • sporządzanie list płac

  • prowadzenie akt osobowych pracowników

  • przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy

  • kontrola urlopów

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON i GUS

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

Wymagania:

  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • mile widziane doświadczenie na takim samym stanowisku

  • znajomość modułu kadrowo - płacowego programu Gratyfikant GT

  • znajomość obsługi programu Płatnik

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy o zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV/List motywacyjny) poniższej klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Pracownik działu kadr i płacowych prowadzoną przez Biuro Rachunkowe Justyna Banicka, ul. Gajowa 7, 85-087 Bydgoszcz, która będzie ich Administratorem.

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.„

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 766615386