2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Marysin
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik ds. kadr i płac

Lokalizacja

Marysin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem w zakresie obsługi kadrowo-płacowej do naszego biura rachunkowego. Miejsce pracy: (05-552 Marysin)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie Kadr i Płac Klientów Biura Rachunkowego

  • Przygotowanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Archiwizacja i przechowywania dokumentacji pracowniczej

  • Obliczanie wynagrodzenia za pracę, a także za czas choroby lub urlopu

  • Obsługa programu Płatnik

  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz szkoleń BHP

  • Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych i innych zlecanych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakresie kadr i płac w biurze rachunkowym

  • Mile widziana znajomość systemu OPTIMA Comarch

  • Mile widziana znajomość przepisów dotyczących zasad naliczania wynagrodzeń

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na okres próbny, następnie na czas określony

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • dodatkowy płatny dzień wolny z okazji urodzin

  • wyjścia integracyjne

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia u boku specjalisty ds. kadr i płac

  • praca tylko stacjonarna, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00.

  • Proszę podać swoje oczekiwania finansowe

    Drogi Kandydacie, dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego” a w przypadku Twojego zainteresowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dodatkowe umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych”.

Lokalizacja

Marysin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marysin
ID: 920348242