2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Imielin
  6. Prace magazynowe - Centrum
Copco Plus Sp. z o.o.
Dodane 31 maja 2024

Pracownik ds. gospodarki magazynowej

Lokalizacja

Imielin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma COPCO Plus jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskiego   i średniego napięcia, przewiertów sterowanych oraz modernizacji i serwisu instalacji elektrycznych.

Jesteśmy rodzinną firmą, która mocno stawia na rozwój oraz nowoczesność.

COPCO Plus istnieje 15 lat na rynku, swe usługi świadczymy na terenie Polski jak i za granicą.

Więcej informacji znajdziesz na : www.copco.pl

Miejsce pracy: Imielin

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie,

  • Mile widziana znajomość podstawowych materiałów elektrycznych oraz energetycznych (sieci niskich i średnich napięć),

  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane C+E,

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook , itp.),

  • Mile widziana umiejętności obsługi programu Comarch Optima,

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz podesty ruchome,

  • Gotowość do pracy w system dwuzmianowym.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i składowanie towarów na magazynie,

  • Kompletacja zamówień oraz  wydawanie towaru,

  • Odbiór zamówionego towaru od kontrahenta,

  • Dostawy towaru na plac budowy (teren śląska i małopolski),

  • Organizacja i utrzymywanie porządku na magazynie,

  • Współpraca z innymi działami wykonawczymi w firmie,

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie (Laureat nagrody Gazele Biznesu oraz Tytan sukcesu 2022),

  • Współpracę w oparciu o Umowę o prace,

  • Spotkania integracyjne,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie do karty sportowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Imielin, Centrum
ID: 918903453