2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Pracownik drogowy - prace bitumiczne - Niemcy

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Masz doświadczenie w obsłudze koparek gąsienicowych i kołowych, znasz podstawy języka niemieckiego, zadzwoń 88*****85.

Miejsce pracy: Aspach w Badenii-Wirtembergii i okolice

Stawka: od 19 € brutto/h.

Zadania:

  • Obsługa koparek gąsienicowych i kołowych,

  • Załadunek ciężarówek,

  • Obsługa walców asfaltowych różnych rozmiarów,

  • Ustawianie/regulacja stołu rozściełającego/roboczego pod duże i małe rozściełacze do asfaltu w budownictwie asfaltowym.

  • Gotowość do pracy w weekendy i w nocy.

  • Praca zespołowa

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracę.

Pracujemy od od poniedziałku do piątku, dajemy odzież  i narzędzia.

Zapewniamy zakwaterowanie – płatne 150 € miesięcznie.

Wymagamy prawa jazdy kategorii B i podstawowej znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Pracownik drogowy” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 919838092