2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wysogotowo
HR Legal
Dodane 02 maja 2024

Pracownik drogowy

Wynagrodzenie

6 900 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Stawka: 6900 – 8300 brutto

Wymagania: prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C)

Zakres obowiązków: jazda po drogach na terenie Wielkopolski, montaż i demontaż ogrodzeń drogowych, wizyty na autostradach w celu naprawy znaków drogowych oraz inne prace związane z utrzymaniem dróg, wyrównywanie terenu, koszenie trawników itp.

Godziny pracy: praca w systemie 12h, 7:30 – 19:30

Miejsce pracy: praca na terenie całej Wielkopolski, siedziba firmy znajduję się w Poznaniu

Zleceniodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie!

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 914457519