2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Zamość
Dodane 20 maja 2024

Pracownik do spraw obsługi zamówień w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Szukamy osoby gotowej do podjęcia pracy jako:

Zakres obowiązków:

- Segregacja zamówień zgodnie z programami wysyłkowymi

-Kompletowanie, pakowanie, etykietowanie i przygotowywanie towarów zgodnie z zamówieniem (waga paczek głównie 1-10 kg, maks. 25 kg);

- Przekazywanie przygotowanych paczek firmom wysyłkowym

- Rozładunek i przyjmowanie dostaw - kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru

- Obsługa zamówień w systemie sprzedażowym

- Utrzymywanie porządku w magazynie

- Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

- Energia i chęci do prac

Dodatkowe atuty dobrze widziane :

-Umiejętności informatyczne

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

-Umiejętmość współpracy

-Kreatywność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Na początek umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę

Jednozmianowy system pracy

Pracę od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy (Zamość) w godzinach 8.00 - 16.00.

Chętnie zatrudnimy :

-obywateli Ukrainy

-osoby z orzeczoną niepełnosprawnością stopnia lekkiego

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 919688977