2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik/-czka Działu Przepływu Towaru (3/4 etatu), IKEA Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Chcesz pracować z zespołem, z którym można przenosić góry? Dołącz do nas! W Dziale Logistyki IKEA możemy na siebie liczyć. Do naszego zespołu szukamy osób, które lubią, kiedy dużo się dzieje, są otwarte na innych i chętnie uczą się nowych rzeczy. Tutaj, w sklepie w Bydgoszczy, jest miejsce dla Ciebie!

 TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

  • zaopatrywanie miejsc sprzedaży przy pomocy specjalistycznego sprzętu,

  • dbanie o dostępność towaru dla klientów,

  • kompletacja zamówień i przygotowanie do wysyłki,

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy,

  • praca w trybie zmianowym (godziny wczesnoporanne, popołudniowe i nocne) – w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

 O TOBIE:

  • masz gotowość do pracy fizycznej,

  • dobrze czujesz się w pracy w zespole,

  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę,

  • znasz język polski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z zespołem i klientem,

  • masz gotowość do pracy na 3/4 etatu,

  • posiadasz doświadczenie w pracy w magazynie (mile widziane).

 W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

  • umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego

  • restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 7 złotych,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

  • kartę Multisport,

  • dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

  • punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

  • darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

  • dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

  • prywatny plan emerytalny (PPE),

  • ubezpieczenie na życie (NNW),

  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,

  • Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)

  • grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy  mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 908876275