2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdańsk
  7. Księgowość - Młyniska
Dodane 09 maja 2024

Pracownik biurowy, Specjalista ds. rozliczeń.

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Amar i Maj Podnośniki zajmuje się obsługą rynku stoczniowego:

  • w techniki dostępu z obsługą operatorską (usługi dźwigowe oraz podnośniki koszowe).

  • prace antykorozyjne.

  • Czyszczenie powierzchni UHP.

Obecnie oferujemy pracę na stanowisko:

Pracownik działu logistycznego, technicznego / rozliczeń.

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zleceń bieżących na pracę sprzętu,

  • Rozliczanie pracy pracowników,

  • wycena prac na podstawie dokumentacji technicznej,

  • raportowanie wykonania zadań i rozliczenie projektów związanych z obsługą sprzętową,

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

·        Wykształcenie min. średnie techniczne

·        Sumienności oraz zaangażowania w pracę

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

(mile widziane doświadczenie z rynku stoczniowego)

·        Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu

·        Umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

OFERUJEMY :

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        umowę o pracę ,

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych

w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133

poz. 833)”.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 873411735