2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Myszków
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - pomoc księgowa i kadrowa

Lokalizacja

Myszków

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STANOWISKO: Pracownik biurowy- pomoc księgowa i kadrowa

MIEJSCE PRACY: HENITOM Dryjski Sp.j. , 42-300 Myszków, ul. Helenówka 5c

Strona firmowa: www.henitom.com

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • · porządkowanie dokumentów i faktur

  • rejestr faktur zakupowych do systemu księgowego

  • księgowanie wpłat i wyciągów bankowych

  • obsługa i kontrola należności  oraz zobowiązań

  • obsługa dokumentacji związanej z kadrami

  • ·wprowadzanie danych do cenników

  • ·przygotowywanie zestawień i podliczeń dotyczących kosztów

  • redagowanie pism księgowo-kadrowych

  • współpraca z biurem księgowym

  • ·wysyłanie korespondencji pocztą

NASZE WYMAGANIA:

  • minimum wykształcenie średnie

  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywana pracę

  • sprawna obsługa programów MS Office (word , excel) i sprzętów biurowych

  • zdolność do nadawania zadaniom priorytetów oraz dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na ½ etatu

  • przyjazna atmosferę opartą na współpracy

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość sfinansowania szkoleń zawodowych

  • kawa, herbata, napoje oraz komfortowe warunki pracy

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-12:00 lub 7:00 -11:00

WYNAGRODZENIE:

Wynagrodzenie będzie zależne od poziomu samodzielności i umiejętności

Zgłoszenia zawierające CV prosimy składać na adres mailowy: praca(małpa)henitom.com Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy o zamieszczenie zgody o treści:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji.

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 914192787