2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Kowróz
Dodane 06 kwietnia 2024

Pracownik biurowo-magazynowy (firma ogrodnicza)

Wynagrodzenie

6 300 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kowróz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko:

  • Pracownik biurowo-magazynowy.

Wynagrodzenie:

  • miesięczna stawka płacy zasadniczej w kwocie 6300,00 zł - 8300 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

  • możliwa premia uznaniowa.

Wymiar pracy:

  • pełny etat

  • równoważny system czasu pracy - zwiększony wymiar czasu pracy w trakcie sezonu (1. sezon od stycznia do kwietnia oraz 2gi od sierpnia do października), zmniejszony wymiar czasu pracy poza sezonem

  • praca również w soboty w okresie wysokiego sezonu.

  • umowa o pracę poprzedzona 3 miesięcznym okresem próbnym.

Lokalizaja i dojazd:

  • Magazyn mieści się w gminie Łysomice

O firmie

  • Firma działająca 12 lat w branży ogrodniczej (handel cebulkami kwiatowymi) zajmuje obecnie ugruntowaną pozycję na rynku. Współpracujemy z ponad 200 klientami hurtowymi i staramy się zapewniać jak najwyższą jakość oferowanych przez nas towarów. Dodatkowo zajmujemy się produkcją dalii.

  • Nie jesteśmy korporacją, ale małą firmą rodzinną. Kilku naszych obecnych pracowników jest z nami od wielu lat. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego rodzinnego zespołu i będzie razem z nami czerpać przyjemność z pracy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta i wprowadzanie zamówień

  • organizacjia realizacji zamówień - przydzielanie zamówień do realizacji

  • nadzór nad wysyłką palet i paczek

  • przygotowywanie i wydawanie palet do wysyłki

  • przygotowywanie i wydawanie paczek do 30kg

  • wyjazdy w trasy do klienta (okazjonalnie)

  • praca przy produkcji roślin i pakowaniu roślin (poza sezonem)

*duża różnorodność obowiązków wynika z sezonowego charakteru działalności. Aktualne zadania są przydzielane wg. potrzeby na dany moment.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • skrupulatność przy wystawianiu dokumentów

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub predyspozycje

  • dyspozycyjność ponad 8h dziennie oraz w soboty w trakcie sezonu

  • gotowość do pracy fizycznej w razie potrzeby

  • prawo jazdy (kat. B)

  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT lub podobnego

Oferujemy:

  • zapewniamy dojazd z Torunia do miejsca pracy

  • praca w miłej, rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze

  • urlop w okresie letnim (lipiec)

  • długi urlop w okresie świątecznym (wolne od 15 grudnia do 1 stycznia)

  • możliwość wykupienia pakietu medycznego PZU - ubezpieczenie na życie i dostęp do lekarzy specjalistów

Dane firmy:

www.cebulki.pl Janusz Zalewski

ul. Św. Józefa 46/1

87-100 Toruń

NIP: 9561569512

Lokalizacja

Kowróz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kowróz
ID: 902746845