2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Błonie
Kinga
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Archiwum/Magazynu

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

POS Group sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Archiwum/Magazynu

(lokalizacja miejsca pracy: Warszawa Błonie)

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będą proste prace fizyczne w archiwum znajdującym się w miejscowości Błonie Pass oraz segregacja, niszczenie, wyszukiwanie i porządkowanie dokumentów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność;

  • motywacja do pracy;

  • chęć nauki i otwartość na współpracę w zespole;

  • gotowość do prostych prac fizycznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę ( pierwsza na okres 18 miesięcy );

  • wynagrodzenie zawsze w terminie;

  • stawkę godzinową – 25,50 zł brutto;

  • pracę w systemie jednozmianowym (8-16) od poniedziałku do piątku;

  • możliwość otrzymania premii kwartalnych;

  • pracę w energicznym zespole;

  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport;

  • elastyczność wypłaty za pomocą aplikacji Symmetrical – klikasz i wypłacasz w każdej chwili!

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja współpracy, aplikuj pod ogłoszeniem. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 892843976