2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Suchy Las
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno - biurowy, fakturzystka

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną na terenie całej Polski poszukuje Pracownika administracyjnego.

Zakres obowiązków:

  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych (sprzedaż, zakupy)

  • Wprowadzanie do systemu Comarch Optima dokumentów: FZ, FK, FZKG, WB

  • Prowadzenie ewidencji VAT

  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia

  • Czynny udział w pracach przy zakończeniu roku obrachunkowego

  • Nadzór nad formalną i rachunkową prawidłowością przyjmowanych i tworzonych dokumentów

  • Wykonywanie raportów i zestawień

  • Wykonywanie innych czynności wynikających ze specyfiki stanowiska

  • Zachowanie najwyższej staranności w celu zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzania danych, a w szczególności danych osobowych

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • 1-2 letnie doświadczenie w księgowości na wskazanym stanowisku,

  • odpowiedzialność i dokładność,

  • umiejętność analizy dużej ilości danych liczbowych,

  • znajomość programu Excel

  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy

  • zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę po okresie próbnym,

  • stabilne warunki pracy,

  • zgrany zespół,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do naszego Zespołu!

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 790436639