2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik administracji magazynowej - Sosnowiec

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O Firmie

GFL Sp. z o.o. jest największym polskim operatorem logistycznym specjalizującym się w magazynowaniu i transporcie produktów spożywczych w temperaturach kontrolowanych, w różnym zakresie od 0 do 15° C. Firma posiada trzy centra dystrybucyjne zlokalizowane w Błoniu, Robakowie i Sosnowcu o łącznej powierzchni magazynowej blisko 20 000 m2.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy administracyjnej w magazynie w Sosnowcu (umowa zlecenie, praca od zaraz).

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Sosnowiec, ul. Orląt Lwowskich 146

Twoje zadania:

  • Obsługa systemu magazynowego oraz przygotowywanie dokumentów magazynowych

  • Przygotowanie dokumentów WZ

  • Kompletowanie dokumentów transportowych, archiwizacja dokumentów oraz obsługa urządzeń biurowych

Oczekujemy:

  • Gotowość do pracy w godzinach 16:00-01:00

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie z możliwością rozwoju

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w zgranym zespole, w miłej i przyjaznej atmosferze

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 897500919