2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sokołów Podlaski
Dodane 22 maja 2024

Pracownica/ Pracownik magazynu i wysyłki w sklepie Internetowym

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Sklep internetowy z produktami  z zakresu wyposażenia wnętrz, akcesoriów,  przyborów i dodatków, który funkcjonuje na rynku od prawie 15 lat poszukuje pracownika na stanowisko Pracownica/ Pracownik magazynu i wysyłki w sklepie Internetowym

Nie ważne ile masz lat, czy posiadasz stopień niepełnosprawności, jesteśmy firmą, dla której zawsze najważniejsi będą ludzie, dlatego nie czekaj – aplikuj !

Aktualnie poszukujemy: Pracownica/ Pracownik magazynu i wysyłki w sklepie Internetowym

Miejsce pracy: ul. Fabryczna 1, Sokołów Podlaski

 Wymagania:

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Zorganizowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Chęć do pracy

  • Odpowiedzialność i uczciwość

  • Doświadczenie nie jest wymagane, aczkolwiek mile widziane

 Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i rozładunek towarów;

  • kompletowanie I wysyłanie zamówionego towaru zgodnie ze standardami firmy

  • sprawdzanie dostarczonego towaru pod kątem jego kompletności i uszkodzeń

  • dbałość o należyte składowanie, przechowywanie i obrót towarów w magazynie;

  • praca ze skanerem;

  • współpraca z innymi działami firmy

  • kontakt z firmami kurierskimi

  • obsługa sklepu internetowego pod kątem nowych zamówień

 Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach

  • Pakiet Medyczny

  • Kartę sport & kultura

  • Rodzinną atmosferę

Prześlij do nas swoją aplikację zawierającą CV wraz z klauzurą:

Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji na stanowisko Magazynier, wyłącznie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 920036410