2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Opole
Dodane 25 kwietnia 2024

Prace porządkowe w ogrodzie i przy budynku

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do drobnych prac porządkowych przy ogrodzie i budynkach firmy w dwóch lokalizacjach w Opolu (Zaodrze).

Praca ma głównie charakter sezonowy i jest uzależniona od warunków atmosferycznych.

Ze względu na rodzaj pracy, preferowanym kandydatem jest mężczyzna, ponieważ zadania związane z tym stanowiskiem często wymagać będą dużej siły fizycznej.

Obowiązki:

  • pielęgnacja ogrodu: prace porządkowe po okresie jesienno-zimowym, przycinanie drzew i krzewów, sadzenie i podlewanie roślin, usuwanie chwastów itp. - wszystko, co sprawi, że nasz ogród będzie wyglądał pięknie,

  • prace przy budynku: drobne naprawy, malowanie, sprzątanie terenu, utrzymanie porządku wokół budynku.

Wymagania:

  • motywacja do pracy.

Mile widziane osoby posiadające:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, które szukają dodatkowego zajęcia,

  • doświadczenie, np. przy własnym domu.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ze stawką godzinową 35-45 zł/h.

Proszę o aplikację poprzez wiadomość OLX i odpowiedź na następujące pytania:

  • Jaka jest Pana miejscowość zamieszkania?

  • Jakie ma Pan doświadczenie we wspomnianych wyżej pracach?

  • Czy pracuje Pan gdzieś aktualnie?

  • W jakich dniach i godzinach chciałby Pan pracować?

  • Proszę dodać coś od siebie :)

Z góry dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 912967819