2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Przejazdowo
Dodane 14 maja 2024

Prace magazynowe z uprawnieniami UDT

Wynagrodzenie

5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przejazdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OTTO Work Force Solutions KRAZ: 393, jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do pracy jako:

Miejsce pracy: Przejazdowo (10 km od centrom Gdańska)

Podstawowe zadania na stanowisku :

·        Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych;

·        przygotowanie towaru do wysyłki;

·        przewozów towarów wewnątrz hal produkcyjno-magazynowych;

·        organizacja transportu towaru wewnątrz magazynu;

·        praca ze skanerem ręcznym

·        dbałość o czystość i porządek na stanowisku prac,

· załadunek rozładunek ręczny

·        wymiar czasu pracy – 2 zmiany (Na początek 1 zmiana 8-16, docelowo 6-14, 14-22)

Oczekiwania wobec kandydatów:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku.

·        Uprawnienia UDT

·        Wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego,

·        Nakierowanie na wysoki standard jakości pracy

·        Sprawność fizyczna,

·        Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

·        umowę o pracę

·        stawkę 5500 zł brutto /mies.

Lokalizacja

Przejazdowo,

Pomorskie

Pomorskie, Przejazdowo
ID: 918250082