2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 15 kwietnia 2024

Prace magazynowe - (Z UDT lub bez) WIDZEW

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca się dystrybucją sprzętu i odzieży sportowej poszukuje pracowników na stanowisko magazyniera oraz operatora wózka widłowego

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka widłowego lub stanowiska magazynowego

  • kontrola jakości

  • prace ze skanerem

  • rozładunek/ załadunek sprzętu

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia UDT - ale nie konieczne!

  • chęć do pracy

  • chęć do nauki

Oferujemy:

  • dwie zmiany (6-14; 14-22) + dwa weekendy w miesiącu

  • pracę po 8 godzin

  • stabilne zatrudnienie

  • zarobki w granicach 5000 - 6000 zł/mies (początek od 30 zł/h brutto)

  • miłą atmosferę pracy

  • przyuczenie dla osób bez doświadczenia

Proszę o telefon osoby zainteresowane. Zachęcam także do składania CV przez portal OLX.

Numer tel. 79*****10 - jeśli nie odbieram, proszę o sms "WIDZEW" - oddzwonię.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

KRAZ 25663

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 911958826