2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 16 kwietnia 2024

Prace magazynowe - Łódź Widzew

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Firma zajmująca się przygotowaniem paczek do wysyłki poszukuje pracowników na stanowisko magazyniera oraz operatora wózka widłowego

Opis stanowiska:

- rozładunek/załadunek produktów lub gotowych paczek

- praca ze skanerem

- obsługa wózka widłowego (wymagane uprawnienia UDT)

- kontrola jakości

Wymagania:

- mile widziane uprawnienia UDT

- chęć do pracy

- sprawność fizyczna

- chęć do nauki

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku

- jedna zmiana 23-07 lub dwie zmiany (6-14:30; 14-22:30) + dwa weekendy w miesiącu

- stabilne zatrudnienie

- możliwość zaliczki

- zarobki w granicach 4800 - 5500 zł/mies. (start od 30 zł/h brutto)

- miłą atmosferę pracy

- przyuczenie dla osób bez doświadczenia

Proszę o telefon osoby zainteresowane. Zachęcam także do składania CV przez portal OLX. Numer tel. 78*****55 - jeśli nie odbieram, proszę o sms "Magazyn Widzew" - oddzwonię. Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)" KRAZ 25663

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 912240664