2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Żory
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca Żory - Główny Księgowy

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EKOP" Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Główny Księgowy

Miejsce pracy: Żory

Zakres obowiązków:

·      Prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego;

·      Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji,

·      Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów,

·      Potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków,

·      Przygotowywanie sprawozdań finansowych,

·      Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi,

·      Optymalizacja procesów,

·      Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych,

Wymagania:

·        Wyższe wykształcenie kierunkowe (Ekonomia, Finanse, Rachunkowość, Księgowość)

·        Znajomość przepisów i zagadnień prawa finansowego,

·        Doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego

·        Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

·        Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia,

·        Samodzielność, systematyczność,

·        Bardzo dobra organizacja pracy,

·        Kreatywność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu,

·        Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·        Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        Stabilne warunki zatrudnienia,

·        Umowa o pracę na pełen etat,

·        Niezbędne narzędzia pracy,

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EKOP" Spółka z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju (44-268) przy ul. Węglowa 4 wpisanym do rejestru przedsiębiorców

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 913828194