2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Podlaskie
  6. Social media - Białystok
  7. Social media - Centrum
Dodane 22 kwietnia 2024

PRACA ZDALNA | W Domu | HOME OFFICE | Proste wnioski | 5000zł na rękę

Wynagrodzenie

5 600 - 10 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaKadra kierowniczaRekrutacja online

W związku z dynamicznym rozwojem branży poszukujemy chętnych osób do:

ZDALNEJ OBŁUGI KLIENTA W INTERNECIE!

Oferuję:

  • Praca zdalna w domu

  • Elastyczny czas pracy - ustalasz grafik pod siebie

  • Atrakcyjne zarobki nawet 5600 - 10200 zł brutto

  • Możliwość pracy dodatkowej lub stałej

  • Bez inwestycji!

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w wypełnianiu prostych wniosków (120 - 200zł za jeden)

  • Rozbudowa bazy klientów

  • Kontakt z klientem w formie pisemnej

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat

  • Polskie obywatelstwo ze względu na prawny charakter pracy

  • Dostęp do komputera lub smartfona z dostępem do internetu

  • Chęci do pracy

Dodatkowe informacje:

  • Bezpieczna i legalna praca z polską firmą działającą od ponad 10 lat na rynku!

  • Poznasz wiele możliwości rozwoju osobistego

  • Nauczę Cię wszystkiego od A do Z bez zbędnego namawiania i wciskania komuś czegokolwiek

  • Na początek bez jakiejkolwiek wiedzy możesz dodatkowo zarobić 2000 - 3000 tys. złotych. Z każdym miesiącem nabierasz doświadczenia i Twoje zarobki idą w górę.

Zapraszam do kontaktu zainteresowane osoby.

Naciśnij przycisk „APLIKUJ TERAZ” , który przekieruję Cię na moją stronę. Następnie skontaktuj się ze mną za pomocą messengera a ja przedstawię Tobie szczegółowe informację.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 908741759