2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Lubelskie
  5. Badania i rozwój - Świdnik
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca Zdalna/HOMEOFFICE/Bez Doświadczenia/Umowa/Bonusy/Tygodniówki

Wynagrodzenie

4 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnik

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

Prowadzę nabór na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta i reklamy.

Wymagania oraz Obowiązki:

·  Obsługa komputera/tabletu/smartfonu w stopniu podstawowym w celu obsługi klienta;

·  Ukończone 18 lat aby móc pracować oraz rozliczać się z Urzędem Skarbowym.

· Systematyczny kontakt z klientem

. Odpisywanie na wiadomości.

Oferuję:

·  Umowę

·  Wypłatę na konto

·  Wysokie wynagrodzenie w zależności od wyników od-do (4500 PLN – 12 000 PLN ]

. Atrakcyjne bonusy i premię

·  Możliwość pracy w swoim domu lub w każdym innym miejscu z dostępem do Internetu

·  Doświadczenie nie jest wymagane, szkolimy i uczymy.

Dodatkowe informacje:

·   Wystarczą 2-3 godziny dziennie

·    Nie inwestujesz żadnych swoich pieniędzy

·   Nie podajesz żadnych danych wrażliwych

·    Możesz traktować moją ofertę, jako dodatkowe źródło dochodu do Twojej pracy lub też traktować pracę online jako stałe źródło dochodu.

Nic nie inwestujesz / Rozmowy telefonicznie nie są wymagane/ Nie polecasz nic znajomym ani rodzinie.

Jak rozpocząć współpracę?

-Naciśnij poniższy przycisk „APLIKUJ” który przekieruje Ciebie na mój profil.

Napisz do mnie na messenger, gdzie przedstawię szczegółowe informacje.

Zajrzyj na profil na Facebooku i zostaw zaproszenie, przyśpieszy to proces rekrutacji.

Oferta pracy jest niezobowiązująca, osoba APLIKUJĄCA otrzymuje szczegóły pracy w pełni za DARMO.

Do usłyszenia!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 909410738