2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Copywriting
  5. Copywriting - Łódzkie
  6. Copywriting - Łódź
  7. Copywriting - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

PRACA z DOMU | STUDENTKA DZIENNIKARSTWA | Edytowanie Treści na Sklepie

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Poszukujemy osoby z "lekkim piórem" do edycji treści na sklepie internetowym oraz allegro

Osoba powinna posiadać status studenta, oraz być studentem dziennikarstwa lub pokrewnych kierunków:

  • dziennikarstwo,

  • dziennikarstwo i nowe media,

  • informacja w środowisku cyfrowym,

  • dziennikarstwo i kultura mediów,

  • dziennikarstwo i komunikacja społeczna,

Zakres obowiązków:

  • Edycja opisów produktów(proste formatowanie treści)

  • Wystawianie produktów na Allegro

  • Tworzenie tytułów produktów

Informacje:

  • praca w pełni zdalna

  • dowolność czasu pracy oraz godzin pracy

Nie musisz posiadać doświadczenia, nauczymy się wszystkiego.

Jednak powinnaś posiadać umiejętność "lekkiego pióra" oraz ponad przeciętna umiejętność sprawnej i szybkiej obsługi komputera.

Chcielibyśmy aby osoba była w stanie przeznaczyć na pracę co najmniej 20-40h tygodniowo. W jakie dni będziesz pracowała oraz ile czasu w danym dniu w pełni zależy od ciebie, nie narzucamy tego. Jednak chcielibyśmy abyś zrealizowała założenia które dostajesz od nas co tydzień lub co kilka tygodni.

Cenimy osoby które zadadzą sobie trud i napiszą coś od siebie a więc, przekonaj dlaczego to właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko. Dopisz na początku twojej widomości w nawiasie kierunek który studiujesz np. [dziennikarstwo i nowe media]

Powodzenia :)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 896411707