2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Zachodniopomorskie
  6. Media i PR - Szczecin
  7. Media i PR - Pogodno
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca w telewizji

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Pogodno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do Naszej Ekipy MWE Networks

Zostań Młodszym Specjalistą ds. Planowania Emisji i Raportowania! (Pełny etat)

MWE Networks, zajmująca prestiżowe ósme miejsce wśród komercyjnych grup telewizyjnych w Polsce, poszukuje zaangażowanej osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Planowania Emisji i Raportowania. Nasza grupa medialna MWE Networks, z główną siedzibą w Szczecinie i oddziałem w Warszawie, prężnie się rozwija, zarządzając bogatym portfolio 13 stacji telewizyjnych. W naszej ofercie znajdują się kanały naziemne – Antena HD i TVC, a także kablowo-satelitarne: Power TV, Nuta Gold, Nuta TV, Top Kids, Junior Music, Home TV, Adventure, Filmax, Xtreme, Ultra TV 4K, Golf Channel Polska. Co więcej, w najbliższych miesiącach planujemy wprowadzenie czterech nowych kanałów telewizyjnych.

Współpracujemy z renomowanymi międzynarodowymi firmami, takimi jak NBC Universal, Paramount Pictures, Walt Disney i Sony Pictures, a także z czołowymi polskimi wytwórniami filmowymi. Warto do nas dołączyć, rozwijać się i realizować, a praca jest prosta, przyjemna.

Twoje zadania:

- Opracowywanie i wdrażanie dziennych planów emisji dla naszych kanałów telewizyjnych.

- Aktywne uczestnictwo w planowaniu autopromocji naszych stacji.

- Efektywna współpraca z różnymi działami w firmie, w tym z działami programowymi, marketingu, produkcji tv

- Dokładna weryfikacja treści programowych: filmów, seriali, i innych.

- Aktualizacja i utrzymanie bazy danych dla potrzeb cyklicznych raportów.

- Współpraca z biurami reklamy Polsat Media, Premium TV (TVN) oraz TVP, w celu efektywnej koordynacji wprowadzania bloków reklamowych.

Wymagania:

- Wykształcenie co najmniej średnie.

- Obsługa pakietu MS Office.

- Podstawowa znajomość języka angielskiego.

- Zaangażowanie i motywacja do pracy w branży medialnej.

- Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności w świecie mediów.

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

- Profesjonalne szkolenie z zakresu systemów planowania i emisji.

- Super atmosferę i zgrany zespół

- Możliwości rozwoju i awansu w dynamicznym, młodym zespole.

- Unikalną okazję do wpływania na kształt kanałów telewizyjnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Praca w trybie stacjonarnym w Szczecinie.

Dołącz do nas i bądź częścią super teamu, który tworzy telewizję na światowym poziomie! Czekamy na Twoją aplikację!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pogodno
ID: 888366273